NJC '22 Vrijdag Teams

 

Klik HIER voor algemene informatie over de competitie.

Onderstaand vind je alle seniorenteams op de vrijdagavond. Klik Op de teamnaam voor planning, stand etc (indien beschikbaar).

 

Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond (4HD)

4e klasse - BEMMEL 1

  • Arnold Schennink (M, 25120158) - Team Captain
  • Rudo Hendriks (M, 25495054)
  • John Roelofsen (M, 17080118)
  • Hans Timmer (M, 29106672)
  • Remko Bosch (M, 30175682)
  • Eric Tonissen (M, 23380829)
  • Michiel v.d. Hoeven (M, 25681109)

4e klasse - BEMMEL 2

  • Timo Oud (M, 24233064) - Team Captain
  • Sebastiaan van Loon (M, 31781357)
  • Bart-Jan van Beckhoven (M, 35546417)
  • Daniel Hulsteijn (M, 19474865)

 

Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond (4DD)

2e klasse - BEMMEL 1

  • Catelijne Smit (V, 22699821) - Team Captain
  • Barbara Zweeden (V, 17716977)
  • Inge van Alst (V, 30591538)
  • Pauline Teijssen (V, 23676396)
  • Ingrid van de Logt (V, 36699403)
  • Marloes Lemmers (V, 22462023)

3e klasse - BEMMEL 2

  • Angela De Cocq (V, 35723122) - Team Captain
  • Louky van Orsouw (V, 35086904)
  • Mieke Croese (V, 36559822)
  • Mirjam Keijser (V, 37064096)
  • Brigitte Arts (V, 25275496)

 

Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond (4DD)

2e klasse - BEMMEL 1

  • Els Peters (V, 27344363) - Team Captain
  • Sacha Arends (V, 23911484)
  • Barbara Schliessler (V, 14813408)
  • Ellen Hendriks (V, 35603895)
  • Margriet van Welt-Danes (V, 30822327)
  • Marion Tonissen-Verriet (V, 23380837)

3e klasse - BEMMEL 2

  • Annemarie van Baarle (V, 22882049) - Team Captain
  • Ivonne Koiter-Ros (V, 22564209)
  • Carla Crum (V, 27839184)
  • Sandra Rensen-Gransier (V, 26219646)

4e klasse - BEMMEL 3

  • Esther Poos (V, 20075103) - Team Captain
  • Anita Schennink-Leenders (V, 25120131)
  • Carla Lindsen (V, 13723847)
  • Ingrid Kersten (V, 13723960)
  • Saskia Van Hal-Tonissen (V, 24859427)
  • Wendy Jansen (V, 20301308)

 

Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond (DD-HD-2GD)

3e klasse - BEMMEL 1

  • Hanneke Bisseling (V, 31019404) - Team Captain
  • Karin de Boer (V, 31019536)
  • Claske Borggreve (V, 31019447)
  • Mark Verkerk (M, 11405627)
  • Rudi Niels (M, 27246396)
  • Raimond Toussaint (M, 15087514)

3e klasse - BEMMEL 2

  • Marleen Toonen (V, 31019307) - Team Captain
  • Dirk Hemink (M, 11969598)
  • Jochen Foss (M, 17138140)
  • Rudy Bongers (M, 18641873)
  • Judith van Nassau - Toonen (V, 31019390)

 

Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond (DD-HD-2GD)

4e klasse - BEMMEL 1

  • Jasper Köiter (M, 25456954) - Team Captain
  • Arjan Kralt (M, 30011698)
  • Roger Nassau (M, 30011663)
  • Maarten Baltussen (M, 30830923)
  • Desiree Creemers (V, 28472829)
  • Jettie Meijs (V, 24384941)
  • Anneke Bosch-van Wamel (V, 30175666)

 

<top>