Info Tenniskids World Tour Rood-Oranje en Groene-Gele competitie

De teamindeling, planning en begeleiding voor de Tenniskids World Tour (rood-oranje) en de Najaarscompetitie jeugd (groen-geel) is bekend. Onderstaand vind je de teams, begeleiders en links naar de online omgeving van de KNLTB.

De begeleiders van de teams krijgen een aparte mail met instructies. Deze instructie vind je ook online. We willen benadrukken dat alle ouders (mede) verantwoordelijk zijn voor de begeleiding van de kinderen. 

Data:

  • Data World Tour Najaar (Rood en Oranje fase):   zondag 9, 16, 23, 30 september en 7 oktober
  • Data Groene en Gele jeugdcompetitie: zondag 16, 23, 30 sept, 7, 14, 21 oktober en 28 oktober

Begeleiding:

  • Klik HIER voor de instructiebrief begeleiders groen en geel 
  • Klik HIER voor de instructiebrief begeleiders rood en oranje

TEAMINDELING (klik op de teamnaam om in de online omgeving van de KNLTB te komen)

Rood - Tenniskids World Tour

Rood 1 Bemmel 1   (Begeleider: Maran Mol)

  • Finn Mol
  • Jorja Mol
  • Isis Arends
  • Emma Houkes
  • Fenne Hooijman

Rood 1 Bemmel 2 (Begeleider: Remco Schrijver)

  • Lucas Verkerk
  • Daan Verkerk
  • Giel Schrijver
  • Vera van Nassau
  • Suze Borgreve

Rood 2 Bemmel 1  (Begeleider: Rob/Natasja Schuurs)

  • Thijs Niels
  • Enza Sonderen
  • Melissa Niels
  • Sophia Sonderen 
  • Jasmijn Schuurs 
  • Anne Kersten

Rood 2 Bemmel 2 (Begeleider: Deborah Nissen)

  • Elia van Kranenburg
  • Lauren Guldemond
  • Teun Nissen
  • Thijs Maats
  • Merijn Guldemond
  • Levi Teunissen

Oranje - Tenniskids World Tour

Oranje 1 Bemmel 1 (Begeleider: Mike Croese)

  • Sebas van de Akker
  • Stijn van Boxtel
  • Gita Voermans 
  • Goos Jurgens
  • Pepijn Croese

Oranje 1 Bemmel 2 (Begeleider: Serge van Verseveld)

  • Evelijn van Verseveld
  • Nanna Riksen
  • Mila van Zon
  • Ryan Peters
  • Jowie Appelhof
  • David Davidian

Oranje 2 Bemmel 1 (Begeleider: Yvette van Dort)

  • Julia Tassche
  • Ninthe Wigman
  • Sofie van Boxtel
  • Sacha Lamers

Oranje 2 Bemmel 2 (Begeleider: Annemarie van Baarle)

  • Linde van Baarle
  • Camelia Romijn
  • Siënna de Jong
  • Carmen Rijcken
  • Chantal Rijcken
  • Berbel Schlebos

Groen - KNLTB Najaarscompetitie

Bemmel 1 Groen 1  (Begeleider: Henry Sonderen)

  • Wouter van Verseveld
  • Carel de Pont
  • Olivier Sonderen
  • Youri Vis
  • Jelte Kuster

Bemmel 2 Groen 1 (Begeleider: Bob Kruijs)

  • Wout Arends
  • Joost Kruijs
  • Rens Bierman
  • Merry Davidian
  • Britt Mol

Bemmel 3 Groen 2 (Begeleider: Rita Peters)

  • Kim Nuininga
  • Lindsey Peters
  • Sofie Schlebos
  • Lisa Tassche
  • Dide Wigman
  • Marlies van Nassau

Bemmel 4 Groen 2 (Begeleider: Wanda Hartstra)

  • Moos de Pont
  • Pepijn Snel
  • Simon Sonderen
  • Stefano Sonderen
  • Thom Ribbers
  • Tijn Jongmans

Geel - KNLTB Najaarscompetitie

Jongens 10-14 Bemmel 1   (Begeleider: Karin Coeymans)

  • Martein van Aken
  • Melle Wigman
  • Kay Leebeek.     
  • Tim Hulskorte
  • Luuk Nuininga
  • Timo Foss

Jongens 10-14 Bemmel 2   (Begeleider: Monique Wigman)

  • Job van Driel
  • Stan van Eck 
  • David Chen
  • Niek Janssen
  • Lucas Pijl

Meisjes 10-14 Bemmel 1  (Begeleider: Peter van Welt)

  • Sofie van Haren 
  • Mirthe Jongmans 
  • Veerle Jongmans
  • Dunya Kempers 
  • Marit Roelofse 
  • Frederique van Welt 

Meisjes 11-17 Bemmel 1

  • Elisabeth van Welt
  • Josephine de Pont
  • Marit van de Goes
  • Mex Mira Swagemakers
  • Gwen Schoot

Gemengd 10-14 Bemmel 1 (Begeleider: Jeroen Peters)

  • Jasmijn Ketelaars 
  • Manaswi Shah 
  • Bruno Sonderen
  • Stef Peters
  • Leon Davidian

 

Downloads: