Zondag 8&9 team 1

2e klasse 8&9-Tennis 17+ Zondag Middag

2e in poule 2e klasse 8&9-Tennis 17+ Zondag Middag
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule 2e klasse 8&9-Tennis 17+ Zondag Middag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DUKENBURG SMASH 1743011311
2.BEMMEL 1734010410
3.DE KREKEL 27331959
4.DUKENBURG SMASH 27331959
5.TACHYS 17322868
6.DE OORSPRONG 17223686
7.DE KREKEL 371153113
8.DE KREKEL 470070140

Spelers (5)