Zondag 10 t/m 14 Meisjes 1

2e klasse Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag

2e in poule 2e klasse Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule 2e klasse Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.EDESE TC 1770039339
2.BEMMEL 17502281428
3.UGCHELEN 17502281428
4.SCHUYTGRAAF 17502231923
5.SPRENKELAAR 17214182418
6.DE HELSTER 17214162616
7.COLMSCHATE 271069339
8.KERSCHOTEN 170077357

Spelers (6)