Zaterdag 17+ Dames Dubbel 2

3e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag

3e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.KELTENWOUD 1752021721
2.DE HELSTER 1751119919
3.BEMMEL 27322161216
4.OOIJ 17151141414
5.NIJMEGEN-QUICK 17223121512
6.DE LINDEN 27133111711
7.DE KERSENPLUKKERS 17043101710
8.COLUMBAE 170348208

Spelers (6)