Vrijdag 17+ Gemengd 1

Hoofdklasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond

2e in poule Hoofdklasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule Hoofdklasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE GROENE KAMER 1743020820
2.BEMMEL 1743019919
3.EWIJK 17322181018
4.COLUMBAE 17241151315
5.LENT 17322151315
6.GROESBEEK 17124101810
7.DE LEIGRAAF 170439199
8.HORSSEN 170256226

Spelers (7)