Vrijdag 17+ Dames 3

3e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

2e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE HELSTER 3761024424
2.BEMMEL 3752021721
3.DE LEIGRAAF 17322161216
4.DUIVEN 27322161216
5.SCHUYTGRAAF 17223111711
6.DE GELENBERG 17124101810
7.HAALDEREN 171158208
8.BEMMEL 470256226