Donderdag 17+ Dames Dubbel 1

2e klasse Dames Dubbel Donderdag Ochtend

3e in poule 2e klasse Dames Dubbel Donderdag Ochtend
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 2e klasse Dames Dubbel Donderdag Ochtend )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.TELRO 1751121721
2.DE WITTE SCHARE 2760120820
3.BEMMEL 17322171117
4.HERVELD 17412161216
5.AFFERDEN 17223131513
6.DE VLIJMD 27304111711
7.DE HOEF 170258208
8.TV PIT 170256226

Spelers (6)