Teamindeling NJC 2019 Senioren

Teamindeling Najaarscompetitie 2019 senioren

Klik op de teamnaam om naar de info bij MIJNKNLTB te gaan.

Donderdag

Dames dubbel 17+ Bemmel 1 2e klasse

  • Maria Abel  
  • Mieke Demont  
  • Marja Visser  
  • Ans Derksen  (c)
  • Susan Opgenoort
  • Joke van de Sant

Vrijdag

Heren dubbel 35+ Bemmel 1 3e klasse

  • Arnold Schennink (c)
  • Rudo Hendriks 
  • Michiel Hoeven 
  • Remko Bosch  
  • Hans Timmer 
  • Eric Tonissen  
  • John Roelofsen  

Heren dubbel 35+ Bemmel 2 3e klasse

  • Henk Schwering (c)
  • Humphry Iseli  
  • Harry Polman 
  • Gertie Witjes 
  • Geerlof Haaring 
  • Theo Ruhe  

Dames dubbel 17+ Bemmel 1 2e klasse

  • Sacha Arends (c)
  • Margriet Welt-Danes  
  • Marion Tonissen-Verriet 
  • Barbara Schliessler  
  • Jolanda Lambert-v. Iterson  

Dames dubbel 17+ Bemmel 2 2e klasse

  • Yvette van Dort  
  • Marjon Nuininga-Hoopman  
  • Anke Jansen  (c)
  • Karin Kok  
  • Vera Roelofs  

Dames dubbel 17+ Bemmel 3 2e klasse

  • Inge Alst (c)
  • Pauline Teijssen  
  • Marloes Lemmers  
  • Catelijne Smit 
  • Linda Bierman-Breman 
  • Brigitte Arts  

Dames dubbel 35+ Bemmel 1 3e klasse

  • Ivonne Koiter-Ros  (c)
  • Liesbeth Arends  
  • Sandra Rensen-Gransier  
  • Carla Crum  
  • Annemarie van Baarle

Dames dubbel 35+ Bemmel 2 3e klasse

  • Anita Schennink-Leenders (c)
  • Esther Poos 
  • Ingrid Kersten 
  • Saskia van Hal-Tonissen 
  • Wendy Stalpers  
  • Carla Lindsen 

Gemengd dubbel 17+ Bemmel 1 hoofdklasse

  • Robert Ketelaars (c)
  • Ad Eck 
  • Bram Scheffer 
  • Dyon Schmidt 
  • Karin Janssen  
  • Sharon Bannwart  
  • Charlotte Jansen 
  • Barbra Arntz  

Gemengd dubbel 17+ Bemmel 2 3e klasse

  • Hanneke Bisseling (c)
  • Judith Nassau - Toonen  
  • Karin Boer  
  • Claske Borggreve  
  • Raimond Toussaint  
  • Rudi Niels  
  • Mark Verkerk  

Gemengd dubbel 35+ Bemmel 1 2e klasse

  • Marinus Geurtsen  (c)
  • Twan Wagener  
  • Petra Wagener 
  • Hans Kersten  
  • Monique Wigman  
  • Carry Mameren  

Gemengd dubbel 35+ Bemmel 2 3e klasse

  • Arjan Kralt  (c)
  • Roger Nassau  
  • Maarten Baltussen  
  • Jettie Meijs  
  • Desiree Creemers  
  • Anneke Bosch-van Wamel  
  • Marleen Toonen  

Zaterdag

Heren dubbel 17+ Bemmel 1 2e klasse

  • Niels Bisseling  (c)
  • Bart van Gelder
  • Peter van Welt  

Heren dubbel 17+ Bemmel 2 2e klasse

  • Henry Sonderen 
  • Robert Sonderen  
  • Emiel Schriever 
  • Bart Mol (c)
  • Marcel van Kempen
  • Rob Schuurs
  • Remco Schrijver