Groene en Gele competitie

Onderstaand vind je de teams en begeleiders voor de Groene en Gele competitie in het Voorjaar 2020.

  • Klik HIER voor algemene info over de voorjaarscompetitie.
  • Klik op de teamnaam voor de speelkalender en tijden (zodra beschikbaar).
  • De begeleider coördineert samen met de andere ouders het vervoer, presentie, opstelling en het doorgeven van de uitslagen. Wij adviseren om een groepsapp aan te maken!

Groene competitie

Groen 1 - BEMMEL 1

Begeleider: NTB

  • Moos Pont  
  • Stefano Sonderen  
  • Simon Sonderen  
  • Sebas Akker  
  • Tijn Jongmans  
  • Pepijn Snel  

Groen 2 - BEMMEL 2

Begeleider: NTB

  • Stijn van Boxtel  
  • Jowie Appelhof
  • Goos Jurgens  
  • Robin Oosterhuis  
  • Tijn Meijer  
  • Pepijn Croese (inv)

Groen 2 - BEMMEL 3

Begeleider: NTB

  • Gita Voermans 
  • Evelijn Verseveld  
  • Carmen Rijcken  
  • Linde van Baarle  
  • Siënna de Jong  

Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag

4e klasse - BEMMEL 1

Begeleider: NTB

  • Job Driel  
  • Stan Eck  
  • Leon Davidian 
  • Joost Kruijs  
  • Lucas Pijl 
  • Stef Peters  

4e klasse - BEMMEL 2

Begeleider: NTB

  • Merry Davidian  
  • Britt Mol 
  • Jasmijn Ketelaars  
  • Wout Arends  
  • Bruno Sonderen  
  • David Davidian

4e klasse - BEMMEL 3

Begeleider: NTB

  • Wessel Appelhof 
  • Milan Klaassen  
  • Niek Janssen  
  • Carel Pont  
  • Wouter Verseveld 
  • David Chen 

4e klasse - BEMMEL 4

Begeleider: NTB

  • Marlies Nassau  
  • Kim Nuininga  
  • Lindsey Peters  
  • Sofie Schlebos  
  • Lisa Tassche  
  • Dide Wigman  

Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag

1e klasse - BEMMEL 1

Begeleider: NTB

  • Melle Wigman 
  • Luuk Nuininga  
  • Martein Aken  
  • Timo Foss  
  • Tim Hulskorte 
  • Kay Leebeek

Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag

2e klasse - BEMMEL 1

Captain: Elisabeth van Welt

  • Josephine Pont  
  • Elisabeth van Welt  
  • Mex-mira Swagemakers 
  • Frédérique van Welt  
  • Mirthe Jongmans  
  • Veerle Jongmans  
  • Sofie van Haren
  • Dunya Kempers

 

VJC jeugd overzicht